Martínci - ZUŠ Zlín .. přivezou MArtina na bílém koni?

„Martínci“

11. 11. v 15.30 od zlínského zámku

Již po patnácté se vydá průvod Martínků městem. Žáci a učitelé Základní umělecké školy Zlín připravili průvod, který v této „dětské“ podobě je ojedinělý. V čele jede Martin (žák literárně- dramatického oboru) na bílém koni a za ním průvod martínků.

Na trase zámek – nám. Míru – Klub 204 – zámek po fanfárách vždy Martin přivítá diváky a pozve je na předvánoční akce ZUŠ Zlín, knihovny a muzea. Následuje krátké vystoupení tanečního a literárně-dramatického oboru a o závěr se postarají žáci hudebního oboru. Koně zapůjčil (jako každý rok) Jezdecký klub Žlutava, děkujeme také městské policii za pomoc při zabezpečení průvodu.

Děti i koníka potěší pohoštění, které pro ně připravuje radnice, a přijetí p. náměstkem Stříbným.

Tak už jen zůstává otázka, přijede Martin na bílém koni opravdu?

Mgr. Martina Hniličková

ředitelka ZUŠ Zlín