TO ZUŠ Alfréda Radoka získal prestižní ocenění

Taneční skupinou roku v kategorii Dance Art se stali junioři Základní umělecké školy Alfréda Radoka! Těm se podařilo získat titul Mistrů Moravy na jedné z nejprestižnějších tanečních akcí v republice. Jedná se o jedinečný úspěch, který se podařil naposledy v roce 2011 skupině D-Company působící taktéž pod meziříčskou ZUŠkouAlfréda Radoka.

Nadšení, talent, tvrdá práce a mnoho hodin intenzivního tréninku nese své ovoce! Patnácti členům skupiny se podařilo navýšit úspěšný taneční rok o vítězství v 8. ročníku soutěže Emco Taneční skupina roku. O kvalitě mladých tanečníků svědčí i skutečnost, že v letošním roce postoupili ve všech soutěžích až do celostátních kol.

S choreografií „Say Something“ profesionální lektorky Denisy Varga Vašíčkové zvládli obstát v konkurenci nejlepších týmů. „Dokázali jsme porazit velmi zkušené tanečníky a propracované choreografie“ potvrdila vedoucí taneční skupiny a dodala: „Jsme velmi rádi za tento velký úspěch, který je pro nás motivací k dalšímu úsilí.“

Porota ve Zlíně také ocenila, že junioři předvedli širokou škálu tanečních stylů – klasiku, modernu, lidovky i street. Mistry Moravy nyní čeká 31. května finále České republiky v Praze.